مزایای درب ضد سرقت

مزایای درب ضد سرقت تولیدی شركت رواق ایمن چوب" RIC "

درب های ضد سرقت تولیدی شرکت رواق ایمن چوب" RIC" عایق حرارت ، صدا ، گرما ، سرما و رطوبت بوده و در برابر آتش مقاوم است. از دیگر مزایای این درب ها می توان به مقاومت حداکثری در برابر برش و فشار اشاره کرد که هر مشتری را قانع می کند تا یکی از آن ها را خریداری کند.

ادامه مطلب...

نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت

مرغوب ترین و بهترین درب های ضد سرقت حتی اگر از فولاد نفوذ ناپذیر و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد اگر به صورت اصولي نصب نشده باشد از مقاومت لازم در برابر فشار و ديلم برخوردار نخواهد بود پس نصب يك مرحله خيلي مهم بوده و بايد توسط متخصص فنی اجرا شود در غير اين صورت در آينده به مشکل برخواهيد خورد.درب ضدسرقت بايد ضدسرقت نصب شود در نتیجه بايد در نصب درب ضد سرقت بسیار حساس بود ، در اينجا به نكاتي می پردازیم كه يك نصب بدون تخريب درب ضد سرقت نيازمند آن مي باشد.

ادامه مطلب...

مقدمه

مقدمه

هدف ما ایجاد محیطی برای بهتر شدن زندگی شما است. شرکت رواق ایمن چوب" RIC" با تلفیق روش های مدرن و سنتی راه هایی را برای افزایش عملکرد طراحی و تولید محصولات خود ایجاد کرده است تا با حداکثر توان و انرژی و به کار گیری کادر مجرب محصولی زیبا و مستحکم والبته بی نظیر را برای ارائه به شما مشتریان گرامی تولید نماید.

ادامه مطلب...

مشاوره

مشاوره

رضایت از محل سکونت و امنیت از عوامل بسیار مهم در رضایت فرد از زندگی خویش است و معادل حس رضایتی است که فرد ازمسکن فعلی یا محل کار خود تجربه می کند. امروزه به دلیل زندگی مدرن، انسان زمان کمتری برای پرداخت و رسیدگی به آرامش روح و روان خود دارد ؛ بنابراین با ایجاد محیطی امن و زیبا این آرامش را غیرمستقیم و از طریق ناخوداگاه می تواند کسب کند. افزایش امنیت محل کار و محیط زندگی یک روش ساده برای حس رضایت و آرامش بیشتر است.

ادامه مطلب...

تعویض درب

تعویض درب

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توان بدون هزینه های زیاد بازسازی خانه، درب ورودی را با درب ضد سرقت تعویض کرد؟
چگونه می توان قیمت درب ضد سرقت را با کیفیت ارائه شده توسط شرکت تطبیق داد؟
آیا پول پرداختی برای خرید درب ضد سرقت نیاز ما را برآورده می کند؟
نصب درب ضد سرقت چگونه انجام می شود و آیا نیاز به تخریب زیادی دارد؟
در ادامه به این موضوع ها خواهیم پرداخت و نکته مهمتر این که با اعتماد به شرکت رواق ایمن چوب تمامی این دغدغه ها برای شما مشتریان عزیز مرتفع خواهد شد.

ادامه مطلب...

روند صنعنی سازی رواق ایمن چوب

روند صنعتی سازی شرکت رواق ایمن چوب" RIC"

شرکت رواق ایمن چوب" RIC" با ساختاری کاملا علمی ، دیدگاه صنعتی و با استفاده از نیروهای تحصیل کرده، کارآزموده و حرفه ای بعد از دو سال مطالعه فشرده و عملیاتی اقدام به طراحی ، نمونه سازی و تولید درب های تمام چوب یا چوب توپر با مشخصات و استاندارد های بین المللی نموده و افتخار این را دارد که اولین تولید کننده درب ضد سرقت کاملا چوبی ، با تیراژ بالا در ایران باشد.

ادامه مطلب...

logo oc

aparat instagram

021- ۸۸۵۵۰۷۲۰

0912 239 6602

 info@ricdoor.com

دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه  رسالت ، بین خ استاد حسن بنا و بنی هاشم ، نبش کوچه احمدی ،پلاک ۱۲۰۷ فروشگاه رواق ایمن چوب
تلفن:۲۲۵۰۱۵۰۰
فروشگاه آریاشهر: ۴۴۰۷۰۳۵۷
فروشگاه کرج:
(۰۲۶) ۳۴۲۰۴۳۱۹ ، ۳۴۲۰۳۰۵۴

اخبار و مقالات