doorvzh

مشخصات فنی درب ضد سرقت تولیدی شرکت رواق ایمن چوب " RIC"

درب ضد سرقت به نوعی از درب های ورودی ساختمان گفته می شود که سازنده آن با رعایت استانداردهایی خاص و عایق نمودن آن در مقابل اصوات ، رطوبت و حرارت درب ضد سرقت را قادر ساخته تا بتواند از تخریب قفل ، لولا یا بدنه جلوگیری کرده و در نهایت مانع از ورود سارقین به داخل ساختمان بشوند. 

به طور کلی درب ضد سرقت از سه بخش اصلی تشکیل شده است: چهارچوب ، بدنه ، قفل

با توجه به استانداردهای موجود این نوع از درب ها با ظاهری زیبا قطعا دارای باطنی مقاوم درمقابل ضربه، برش و سوراخکاری همچنین مقاوم در مقابل اسید و حرارت هستند. بنابراین وزن نسبتا بالای آن ها نسبت به درب های معمولی ، اولین مشخصه درب ضد سرقت است.

kargah2

شرکت رواق ایمن چوب RIC تولید کننده درب های ضدسرقت  افتخار دارد به عنوان اولین شرکت ایرانی تولید کننده درب های ضدسرقت تمام چوب به معنای واقعی ارائه دهنده محصولات خود در بازار های ایرانی و جهانی می باشد.در ادامه به برخی از مشخصات فنی و ظاهری محصولات تولیدی اشاره شده است.

رنگ و رنگ کاری

رنگ و رنگ کاری

انسان از بدو خلقتش تا كنون همواره به دنبال مأوايى امن بوده است كه بتواند آسايش او را فراهم كند. خانه اصیل ترين و امن ترين فضاى زندگى اوست. خانه جايى است براى استراحت، كار و بازى كه بايد زيبايى، راحتى، آسايش و كارآيى را به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب...

ایمنی

ایمنی

درب هاي ضد سرقت همان طور که از نام آن ها مشخص است به درب هايي گفته می شود که مانع از ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ايمن و قابل اطمينان باشند توجه داشته باشید این اطمینان به منزله ی صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.

ادامه مطلب...

وزن درب ضد سرقت

وزن درب ضد سرقت تولیدی شرکت رواق ایمن چوب " RIC"

تفاوت دیگر این درب ها با یکدیگر در وزن آن ها است.

هرچه وزن درب بيشتر باشد نشان دهنده بيشتر استفاده شدن فلزی در ساختار آن مي باشد و در هنگام حادثه درب ضد سرقت استقامت بيشتري خواهد داشت هرچند وزن مطلب مهمي در درب ضد سرقت است و مي تواند اثبات وجود سازه فلزي پشت رويه درب باشد كه از ديد مشتری خارج است .

ادامه مطلب...

چوب

چوب

شرکت رواق ایمن چوب “RIC” با بررسی بازار و نیاز سنجی روز متوجه خلاء بازار درب های ضد سرقت شده. در این راستا بعد از دو سال مطالعه فشرده و عملیاتی اقدام به طراحی ، نمونه سازی و تولید درب های تمام چوب یا چوب توپر با مشخصات و استاندارد های بین المللی نموده و افتخار این را دارد که اولین تولید کننده درب ضد سرقت کاملا چوبی ، با تیراژ بالا در ایران باشد.

ادامه مطلب...

قفل لوازم و یراق آلات

قطعات: قفل , لوازم و یراق آلات

بند و بست
قطعات: قفل , لوازم و یراق آلات

در داخل درب ضد سرقت تولیدی شرکت رواق ایمن چوب"RIC" دو نوع متریال به کار رفته است و قطعات و لوازم و یراق آلات مختلفی در ساختار آن استفاده شده اند تا در نهایت به یک ساختار امن برسد.

ادامه مطلب...

logo oc

aparat instagram

021- ۸۸۵۵۰۷۲۰

0912 239 6602

 info@ricdoor.com

دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه  رسالت ، بین خ استاد حسن بنا و بنی هاشم ، نبش کوچه احمدی ،پلاک ۱۲۰۷ فروشگاه رواق ایمن چوب
تلفن:۲۲۵۰۱۵۰۰
فروشگاه آریاشهر: ۴۴۰۷۰۳۵۷
فروشگاه کرج:
(۰۲۶) ۳۴۲۰۴۳۱۹ ، ۳۴۲۰۳۰۵۴

اخبار و مقالات